1825Y1K50122GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y1K50122GCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1825Y1K50122GCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1200PF 1.5KV C0G 1825
Fitxak: 1.1825Y1K50122GCT.pdf2.1825Y1K50122GCT.pdf
  • Mezua
1825Y1K50122GCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1825Y1K50122GCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1200PF 1.5KV C0G 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22095 pcs Datuen fitxa 1.1825Y1K50122GCT.pdf2.1825Y1K50122GCT.pdf
Tentsioaren balioa 1500V (1.5kV) tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 1200pF ±2% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) kapazitantzia 1200pF