1825Y1K00181GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y1K00181GCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1825Y1K00181GCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 180PF 1KV C0G/NP0 1825
Fitxak: 1.1825Y1K00181GCT.pdf2.1825Y1K00181GCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1825Y1K00181GCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1825Y1K00181GCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 180PF 1KV C0G/NP0 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33368 pcs Datuen fitxa 1.1825Y1K00181GCT.pdf2.1825Y1K00181GCT.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 180pF ±2% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) kapazitantzia 180pF