1825Y0630103MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y0630103MXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1825Y0630103MXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 63V X7R 1825
Fitxak: 1.1825Y0630103MXR.pdf2.1825Y0630103MXR.pdf
  • Mezua
1825Y0630103MXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1825Y0630103MXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 10000PF 63V X7R 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40003 pcs Datuen fitxa 1.1825Y0630103MXR.pdf2.1825Y0630103MXR.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 10000pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapazitantzia 10000pF