1825Y0500471FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y0500471FCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1825Y0500471FCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 1825
Fitxak: 1.1825Y0500471FCR.pdf2.1825Y0500471FCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1825Y0500471FCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1825Y0500471FCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13279 pcs Datuen fitxa 1.1825Y0500471FCR.pdf2.1825Y0500471FCR.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 470pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) kapazitantzia 470pF