1825Y0500333JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y0500333JXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1825Y0500333JXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.033UF 50V X7R 1825
Fitxak: 1.1825Y0500333JXT.pdf2.1825Y0500333JXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1825Y0500333JXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1825Y0500333JXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.033UF 50V X7R 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30934 pcs Datuen fitxa 1.1825Y0500333JXT.pdf2.1825Y0500333JXT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.033µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapazitantzia 0.033µF