1825Y0160681JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y0160681JCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1825Y0160681JCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 680PF 16V C0G/NP0 1825
Fitxak: 1.1825Y0160681JCT.pdf2.1825Y0160681JCT.pdf
  • Mezua
1825Y0160681JCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1825Y0160681JCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 680PF 16V C0G/NP0 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36303 pcs Datuen fitxa 1.1825Y0160681JCT.pdf2.1825Y0160681JCT.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 680pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) kapazitantzia 680pF