1825J5K00181FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J5K00181FCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1825J5K00181FCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 180PF 5KV C0G/NP0 1825
Fitxak: 1.1825J5K00181FCR.pdf2.1825J5K00181FCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1825J5K00181FCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1825J5K00181FCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 180PF 5KV C0G/NP0 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27501 pcs Datuen fitxa 1.1825J5K00181FCR.pdf2.1825J5K00181FCR.pdf
Tentsioaren balioa 5000V (5kV) tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 180pF ±1% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric) kapazitantzia 180pF