1825J5000154MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J5000154MXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1825J5000154MXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.15UF 500V X7R 1825
Fitxak: 1.1825J5000154MXT.pdf2.1825J5000154MXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1825J5000154MXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1825J5000154MXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.15UF 500V X7R 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53644 pcs Datuen fitxa 1.1825J5000154MXT.pdf2.1825J5000154MXT.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.15µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapazitantzia 0.15µF