1825J0250334KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J0250334KXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1825J0250334KXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.33UF 25V X7R 1825
Fitxak: 1.1825J0250334KXR.pdf2.1825J0250334KXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1825J0250334KXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1825J0250334KXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.33UF 25V X7R 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49378 pcs Datuen fitxa 1.1825J0250334KXR.pdf2.1825J0250334KXR.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.33µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapazitantzia 0.33µF