1825J0160154JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J0160154JCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1825J0160154JCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.15UF 16V C0G/NP0 1825
Fitxak: 1.1825J0160154JCT.pdf2.1825J0160154JCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1825J0160154JCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1825J0160154JCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.15UF 16V C0G/NP0 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24415 pcs Datuen fitxa 1.1825J0160154JCT.pdf2.1825J0160154JCT.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.15µF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric) kapazitantzia 0.15µF