1812YA254P70DCRPY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1812YA254P70DCRPY2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812YA254P70DCRPY2
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4.7PF 250V C0G/NP0 1812
Fitxak: 1812YA254P70DCRPY2.pdf
  • Mezua
1812YA254P70DCRPY2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812YA254P70DCRPY2 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 4.7PF 250V C0G/NP0 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77300 pcs Datuen fitxa 1812YA254P70DCRPY2.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series FlexiCap™
balorazio X1 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 4.7pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 4.7pF