1812YA250121KCRSY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1812YA250121KCRSY2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812YA250121KCRSY2
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 120PF 250V C0G/NP0 1812
Fitxak: 1812YA250121KCRSY2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1812YA250121KCRSY2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812YA250121KCRSY2 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 120PF 250V C0G/NP0 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88979 pcs Datuen fitxa 1812YA250121KCRSY2.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination, High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 120pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 120pF