1812Y6300183MET
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y6300183MET Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812Y6300183MET
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.018UF 630V X7R 1812
Fitxak: 1812Y6300183MET.pdf
  • Mezua
1812Y6300183METren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812Y6300183MET fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.018UF 630V X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 72149 pcs Datuen fitxa 1812Y6300183MET.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series FlexiCap™
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.018µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 0.018µF