1812Y6300101JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y6300101JCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812Y6300101JCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100PF 630V C0G/NP0 1812
Fitxak: 1.1812Y6300101JCT.pdf2.1812Y6300101JCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1812Y6300101JCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812Y6300101JCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 100PF 630V C0G/NP0 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 123428 pcs Datuen fitxa 1.1812Y6300101JCT.pdf2.1812Y6300101JCT.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 100pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 100pF