1812Y3K00331JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y3K00331JXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812Y3K00331JXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 3KV X7R 1812
Fitxak: 1.1812Y3K00331JXR.pdf2.1812Y3K00331JXR.pdf
  • Mezua
1812Y3K00331JXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812Y3K00331JXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 330PF 3KV X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 102455 pcs Datuen fitxa 1.1812Y3K00331JXR.pdf2.1812Y3K00331JXR.pdf
Tentsioaren balioa 3000V (3kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 330pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 330pF