1812Y2K00472KJT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2K00472KJT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812Y2K00472KJT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 2KV X7R 1812
Fitxak: 1812Y2K00472KJT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
1812Y2K00472KJTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812Y2K00472KJT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 4700PF 2KV X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105998 pcs Datuen fitxa 1812Y2K00472KJT.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak 1608-1149-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 4700pF