1812Y2500394MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2500394MXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812Y2500394MXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.39UF 250V X7R 1812
Fitxak: 1.1812Y2500394MXR.pdf2.1812Y2500394MXR.pdf
  • Mezua
1812Y2500394MXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812Y2500394MXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.39UF 250V X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74943 pcs Datuen fitxa 1.1812Y2500394MXR.pdf2.1812Y2500394MXR.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.39µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 0.39µF