1812Y2500224KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2500224KDR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812Y2500224KDR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.22UF 250V X7R 1812
Fitxak: 1812Y2500224KDR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1812Y2500224KDRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812Y2500224KDR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.22UF 250V X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49249 pcs Datuen fitxa 1812Y2500224KDR.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.22µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 0.22µF