1812Y2000561GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2000561GCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812Y2000561GCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 1812
Fitxak: 1.1812Y2000561GCR.pdf2.1812Y2000561GCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1812Y2000561GCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812Y2000561GCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68631 pcs Datuen fitxa 1.1812Y2000561GCR.pdf2.1812Y2000561GCR.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 560pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 560pF