1812Y1K00103KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1K00103KXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812Y1K00103KXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 1KV X7R 1812
Fitxak: 1.1812Y1K00103KXT.pdf2.1812Y1K00103KXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
1812Y1K00103KXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812Y1K00103KXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 10000PF 1KV X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 85809 pcs Datuen fitxa 1.1812Y1K00103KXT.pdf2.1812Y1K00103KXT.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak 1608-1421-2
1812Y1K00103KXT-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
kapazitantzia 10000pF eskaerak Boardflex Sensitive