1812Y1000683MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1000683MXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812Y1000683MXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.068UF 100V X7R 1812
Fitxak: 1.1812Y1000683MXR.pdf2.1812Y1000683MXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1812Y1000683MXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812Y1000683MXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.068UF 100V X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 116767 pcs Datuen fitxa 1.1812Y1000683MXR.pdf2.1812Y1000683MXR.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.068µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 0.068µF
eskaerak Boardflex Sensitive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1812Y1000683MXT
1812Y1000683MXT
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 0.068UF 100V X7R 1812
Stockean: 132268 pcs
Deskarga: 1812Y1000683MXT.pdf
RFQ
1812Y1000683MXRE03
1812Y1000683MXRE03
fabrikatzaileak: Knowles Syfer