1812Y0250822JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0250822JXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812Y0250822JXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 8200PF 25V X7R 1812
Fitxak: 1.1812Y0250822JXR.pdf2.1812Y0250822JXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1812Y0250822JXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812Y0250822JXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 8200PF 25V X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 94094 pcs Datuen fitxa 1.1812Y0250822JXR.pdf2.1812Y0250822JXR.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 8200pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 8200pF