1812Y0250153MCRE03
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0250153MCRE03 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812Y0250153MCRE03
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.015UF 25V C0G/NP0 1812
Fitxak: 1812Y0250153MCRE03.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1812Y0250153MCRE03ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812Y0250153MCRE03 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.015UF 25V C0G/NP0 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60299 pcs Datuen fitxa 1812Y0250153MCRE03.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.030" (0.75mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL (X2Y), Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±20% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 0.015µF