1812Y0250103GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0250103GFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812Y0250103GFT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 25V C0G/NP0 1812
Fitxak: 1812Y0250103GFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1812Y0250103GFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812Y0250103GFT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 10000PF 25V C0G/NP0 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34183 pcs Datuen fitxa 1812Y0250103GFT.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 10000pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 10000pF