1812Y0160682KDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0160682KDT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812Y0160682KDT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6800PF 16V X7R 1812
Fitxak: 1812Y0160682KDT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1812Y0160682KDTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812Y0160682KDT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 6800PF 16V X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70100 pcs Datuen fitxa 1812Y0160682KDT.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 6800pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 6800pF