1812J5000184JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J5000184JXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812J5000184JXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.18UF 500V X7R 1812
Fitxak: 1.1812J5000184JXT.pdf2.1812J5000184JXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1812J5000184JXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812J5000184JXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.18UF 500V X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73704 pcs Datuen fitxa 1.1812J5000184JXT.pdf2.1812J5000184JXT.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.18µF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 0.18µF