1812J5000152MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J5000152MXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812J5000152MXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 500V X7R 1812
Fitxak: 1.1812J5000152MXR.pdf2.1812J5000152MXR.pdf
  • Mezua
1812J5000152MXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812J5000152MXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1500PF 500V X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 135381 pcs Datuen fitxa 1.1812J5000152MXR.pdf2.1812J5000152MXR.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 1500pF