1812J2K50101KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2K50101KCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812J2K50101KCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100PF 2.5KV C0G/NP0 1812
Fitxak: 1.1812J2K50101KCT.pdf2.1812J2K50101KCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1812J2K50101KCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812J2K50101KCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 100PF 2.5KV C0G/NP0 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 121142 pcs Datuen fitxa 1.1812J2K50101KCT.pdf2.1812J2K50101KCT.pdf
Tentsioaren balioa 2500V (2.5kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 100pF