1812J2500331GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2500331GFR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812J2500331GFR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 1812
Fitxak: 1812J2500331GFR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1812J2500331GFRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812J2500331GFR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41932 pcs Datuen fitxa 1812J2500331GFR.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 330pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 330pF