1812J1K50330JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J1K50330JCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812J1K50330JCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 33PF 1.5KV C0G/NP0 1812
Fitxak: 1.1812J1K50330JCT.pdf2.1812J1K50330JCT.pdf
  • Mezua
1812J1K50330JCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812J1K50330JCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 33PF 1.5KV C0G/NP0 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 118767 pcs Datuen fitxa 1.1812J1K50330JCT.pdf2.1812J1K50330JCT.pdf
Tentsioaren balioa 1500V (1.5kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 33pF ±5% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 33pF