1812J1K20561KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J1K20561KCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812J1K20561KCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 560PF 1.2KV C0G/NP0 1812
Fitxak: 1.1812J1K20561KCT.pdf2.1812J1K20561KCT.pdf
  • Mezua
1812J1K20561KCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812J1K20561KCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 560PF 1.2KV C0G/NP0 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105285 pcs Datuen fitxa 1.1812J1K20561KCT.pdf2.1812J1K20561KCT.pdf
Tentsioaren balioa 1200V (1.2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 560pF ±10% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 560pF