1812J1K00223MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J1K00223MDR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812J1K00223MDR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1812
Fitxak: 1812J1K00223MDR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1812J1K00223MDRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812J1K00223MDR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 82280 pcs Datuen fitxa 1812J1K00223MDR.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.022µF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 0.022µF