1812J1K00152KFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J1K00152KFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812J1K00152KFT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 1KV C0G/NP0 1812
Fitxak: 1812J1K00152KFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1812J1K00152KFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812J1K00152KFT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1500PF 1KV C0G/NP0 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84772 pcs Datuen fitxa 1812J1K00152KFT.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 1500pF