1812J1000683KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J1000683KDR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812J1000683KDR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.068UF 100V X7R 1812
Fitxak: 1812J1000683KDR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1812J1000683KDRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812J1000683KDR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.068UF 100V X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 102785 pcs Datuen fitxa 1812J1000683KDR.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.068µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 0.068µF