1812J1000222FFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J1000222FFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812J1000222FFT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 1812
Fitxak: 1812J1000222FFT.pdf
  • Mezua
1812J1000222FFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812J1000222FFT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28033 pcs Datuen fitxa 1812J1000222FFT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 2200pF