1812J0630155JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J0630155JDR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812J0630155JDR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1.5UF 63V X7R 1812
Fitxak: 1812J0630155JDR.pdf
  • Mezua
1812J0630155JDRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812J0630155JDR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1.5UF 63V X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39877 pcs Datuen fitxa 1812J0630155JDR.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.5µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 1.5µF