1812J0500333JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J0500333JCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812J0500333JCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.033UF 50V C0G/NP0 1812
Fitxak: 1.1812J0500333JCT.pdf2.1812J0500333JCT.pdf
  • Mezua
1812J0500333JCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812J0500333JCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.033UF 50V C0G/NP0 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63452 pcs Datuen fitxa 1.1812J0500333JCT.pdf2.1812J0500333JCT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.033µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 0.033µF