1812J0500105KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J0500105KXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812J0500105KXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 50V X7R 1812
Fitxak: 1.1812J0500105KXT.pdf2.1812J0500105KXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1812J0500105KXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812J0500105KXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1UF 50V X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74144 pcs Datuen fitxa 1.1812J0500105KXT.pdf2.1812J0500105KXT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 1µF