1812J0160391FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J0160391FCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812J0160391FCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 390PF 16V C0G/NP0 1812
Fitxak: 1.1812J0160391FCR.pdf2.1812J0160391FCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1812J0160391FCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812J0160391FCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 390PF 16V C0G/NP0 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41710 pcs Datuen fitxa 1.1812J0160391FCR.pdf2.1812J0160391FCR.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 390pF ±1% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 390pF