1808YA250181KCRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250181KCRSP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808YA250181KCRSP
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 180PF 250V C0G/NP0 1808
Fitxak: 1808YA250181KCRSP.pdf
  • Mezua
1808YA250181KCRSPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808YA250181KCRSP fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 180PF 250V C0G/NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 147376 pcs Datuen fitxa 1808YA250181KCRSP.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series FlexiCap™
balorazio X2 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 180pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 180pF
eskaerak Safety, Boardflex Sensitive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1808YA250181KCRPY2
1808YA250181KCRPY2
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 180PF 250V C0G/NP0 1808
Stockean: 108311 pcs
Deskarga: 1808YA250181KCRPY2.pdf
RFQ
1808YA250181KCRSPU
1808YA250181KCRSPU
fabrikatzaileak: Knowles Syfer