1808YA250181GCRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250181GCRSP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808YA250181GCRSP
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 180PF 250V C0G/NP0 1808
Fitxak: 1808YA250181GCRSP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
1808YA250181GCRSPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808YA250181GCRSP fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 180PF 250V C0G/NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 83484 pcs Datuen fitxa 1808YA250181GCRSP.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series FlexiCap™
balorazio X2 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 180pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 180pF
eskaerak Safety, Boardflex Sensitive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1808YA250181GCRPY2
1808YA250181GCRPY2
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 180PF 250V C0G/NP0 1808
Stockean: 44028 pcs
Deskarga: 1808YA250181GCRPY2.pdf
RFQ
1808YA250181FCTPY2
1808YA250181FCTPY2
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
Stockean: 24752 pcs
Deskarga: 1808YA250181FCTPY2.pdf
RFQ
1808YA250181GCRSPU
1808YA250181GCRSPU