1808YA250151KCRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250151KCRSP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808YA250151KCRSP
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 1808
Fitxak: 1808YA250151KCRSP.pdf
  • Mezua
1808YA250151KCRSPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808YA250151KCRSP fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 164468 pcs Datuen fitxa 1808YA250151KCRSP.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series FlexiCap™
balorazio X2 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 150pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 150pF