1808Y6K00181MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y6K00181MXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808Y6K00181MXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 180PF 6KV X7R 1808
Fitxak: 1.1808Y6K00181MXR.pdf2.1808Y6K00181MXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
1808Y6K00181MXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808Y6K00181MXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 180PF 6KV X7R 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 242530 pcs Datuen fitxa 1.1808Y6K00181MXR.pdf2.1808Y6K00181MXR.pdf
Tentsioaren balioa 6000V (6kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 180pF ±20% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 180pF