1808Y6K00180JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y6K00180JCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808Y6K00180JCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 18PF 6KV C0G/NP0 1808
Fitxak: 1.1808Y6K00180JCT.pdf2.1808Y6K00180JCT.pdf
  • Mezua
1808Y6K00180JCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808Y6K00180JCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 18PF 6KV C0G/NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 189622 pcs Datuen fitxa 1.1808Y6K00180JCT.pdf2.1808Y6K00180JCT.pdf
Tentsioaren balioa 6000V (6kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 18pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 18pF