1808Y5K00150JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y5K00150JCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808Y5K00150JCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 15PF 5KV C0G/NP0 1808
Fitxak: 1.1808Y5K00150JCT.pdf2.1808Y5K00150JCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
1808Y5K00150JCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808Y5K00150JCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 15PF 5KV C0G/NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 228266 pcs Datuen fitxa 1.1808Y5K00150JCT.pdf2.1808Y5K00150JCT.pdf
Tentsioaren balioa 5000V (5kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 15pF ±5% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 15pF