1808Y5K00101JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y5K00101JXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808Y5K00101JXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100PF 5KV X7R 1808
Fitxak: 1.1808Y5K00101JXT.pdf2.1808Y5K00101JXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
1808Y5K00101JXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808Y5K00101JXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 100PF 5KV X7R 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 174544 pcs Datuen fitxa 1.1808Y5K00101JXT.pdf2.1808Y5K00101JXT.pdf
Tentsioaren balioa 5000V (5kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Beste izenak 1608-1117-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Deskribapen zehatza 100pF ±5% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 100pF