1808Y5005P60BCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y5005P60BCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808Y5005P60BCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1808
Fitxak: 1.1808Y5005P60BCR.pdf2.1808Y5005P60BCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
1808Y5005P60BCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808Y5005P60BCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 122381 pcs Datuen fitxa 1.1808Y5005P60BCR.pdf2.1808Y5005P60BCR.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±0.1pF
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5.6pF ±0.1pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 5.6pF