1808Y5000150FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y5000150FCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808Y5000150FCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 15PF 500V C0G/NP0 1808
Fitxak: 1.1808Y5000150FCR.pdf2.1808Y5000150FCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
1808Y5000150FCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808Y5000150FCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 15PF 500V C0G/NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64891 pcs Datuen fitxa 1.1808Y5000150FCR.pdf2.1808Y5000150FCR.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 15pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 15pF