1808Y3K00561KNT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y3K00561KNT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808Y3K00561KNT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Fitxak: 1808Y3K00561KNT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
1808Y3K00561KNTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808Y3K00561KNT fabrikatzailea Knowles Syfer
Kopurua eskuragarri 62212 pcs Datuen fitxa 1808Y3K00561KNT.pdf
Tentsioaren balioa 3000V (3kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Beste izenak 1608-1447-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 560pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X8R 1808 (4520 Metric)
kapazitantzia 560pF eskaerak Boardflex Sensitive