1808Y2K50391JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y2K50391JXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808Y2K50391JXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 390PF 2.5KV X7R 1808
Fitxak: 1.1808Y2K50391JXT.pdf2.1808Y2K50391JXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
1808Y2K50391JXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808Y2K50391JXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 390PF 2.5KV X7R 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 179603 pcs Datuen fitxa 1.1808Y2K50391JXT.pdf2.1808Y2K50391JXT.pdf
Tentsioaren balioa 2500V (2.5kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 390pF ±5% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 390pF